کاشت مو

بهترین مرکز (کلینیک) و پزشک کاشت مو در تهران کجاست؟

5
(35)

نزدیک به نیمی از مردم جهان با عارضه ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنند. ما به دلایل مختلفی دچار ریزش مو می‌شویم، اما آنچه میان ما مشترک است تضعیف اعتماد به نفس به دلیل این عارضه است. کاشت مو مطمئن‌ترین روشی است که اعتماد به نفس از دست رفته را به ما بازمی‌گرداند. به کمک این راهکار بی‌نظیر شاهد رشد موها به صورت طبیعی خواهیم بود. با این حال روش‌های متنوعی برای کاشت مو ابداع شده‌اند و کلینیک‌های متعددی خدمات مربوط به کاشت مو را ارائه می‌دهند. اما بهترین مرکز و پزشک کاشت مو را چگونه باید پیدا کنیم؟

با افزایش تقاضا برای کاشت مو شاهد افزایش روزافزون کلینیک‌های زیبایی به خصوص در شهر تهران هستیم. به همین خاطر است که انتخاب مطمئن‌ترین مرکز کاشت مو چندان ساده نیست. اما نگران نباشید! ما پارامترهایی را به شما معرفی خواهیم کرد که به کمک آن‌ها این امکان را دارید که بهترین پزشک و مرکز کاشت مو را انتخاب کنید. به کمک این نکات، کاشت مو به تجربه‌ای لذت‌بخش برای شما تبدیل خواهید شد.

بنابراین اگر قصد دارید پزشکی حرفه‌ای و کلینیکی معتبر و درجه‌یک را برای تجربه کاشت موی خود انتخاب کنید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

بهترین مرکز کاشت مو کجاست ؟

به منظور آگاهی از اهمیت پزشک و کلینیک منتخب شما برای کاشت مو، بهتر است که نگاهی به فرایند این راهکار درمانی داشته باشیم. به بیان ساده کاشت مو فرایندی است که طی آن موها از قسمتی از سر و بدن شما به قسمت فاقد مو انتقال داده می‌شوند.

البته کاشت مو به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که پزشک با توجه به نیاز مراجعه کننده بهترین روش کاشت مو را که مناسب موهای شماست پیش روی شما قرار خواهد داد. طی این فرایند ابتدا بی‌حسی موضعی اعمال می‌شود و بعد از آن با توجه به شیوه کاشت، فولیکول‌های مو در محل فاقد مو قرار خواهند گرفت.

  • کاشت مو از بدن : BHT مخفف عبارت Body Hair Transplant است. در این روش جدید موهای سر و بدن به عنوان بانک مو انتخاب می شوند. در ادامه نوبت به عملکرد دستگاه میکروگرافت می‌رسد. مزیت استفاده از این دستگاه عدم به جای ماندن زخم و اسکار روی پوست است. با این حال این دستگاه تنها در مراکز کاشت موی تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • کاشت مو به روش SUT : مزیت بی نطیر این روش این است که گرافت‌های مو در حین برداشت هیچ گونه آسیبی نمی‌بینند. به همین خاطر جای تعجبی هم ندارد اگر شاهد درصد بالای موفقیت کاشت مو به کمک این راهکار باشیم. استفاده از دستگاه های فوق تخصصی در این روش نیز میزان رضایت مراجعه‌کنندگان را به طور چشمگیری افزایش داده است.
  • کاشت مو به روش میکروگرافت : این روش یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو به حساب می‌آید که به دلیل عوارض کمی که دارد، با استقبال بی‌نظیری مواجه شده است. در این روش که به کمک تجهیزات پیشرفته انجام می‌شود، فولیکول‌های مو به کمک دستگاه های مخصوص از محل بانک مو برداشته شده و فریز می‌شوند. در ادامه این فولیکول‌ها به قسمت‌های فاقد مو انتقال داده می‌شوند.

عوارض کاشت مو

کلینیک فوق تخصصی کاشت موی نگارین با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و در کنار پزشکانی متبحر برای نخستین بار اقدام به ابداع روشی به نام SUPER FUE کرده است. این کلینیک نوین‌ترین روش‌های کاشت مو را به کمک تجهیزات پیشرفته اجرا می‌کند. التبه رضایت مراجعه‌کنندگان نیز نشان از درصد بالای موفقیت این روش‌های کاشت مو دارد.

در اینجاست که مهارت پزشک حائز اهمیت می‌شود. اگر پزشک مهارت و تجربه کافی در آشنایی با روش های نوین کاشت مو نداشته باشد، نتیجه این فرایند به هیچ عنوان مطلوب نخواهد بود. به این ترتیب وقت و هزینه شما تلف شده و در نهایت نیز به نتیجه دلخواه دست پیدا نخواهید کرد. البته پزشک تنها فاکتور موثر در نتیجه نهایی کاشت مو نیست؛ کلینیک انتخابی و تجهیزات آن نیز نقش غیرقابل انکاری در کسب نتیجه مطلوب دارند. تهران به عنوان مرکز علمی و صنعتی کشور، متبحرترین پزشکان و پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی را در دل خود جای داده است.

به همین خاطر است که مردم از شهرهای مختلف به منظور بهره‌مندی از این مزایا به تهران می‌آیند. با این حال تنوع مراکز کاشت مو و پزشکان متخصص در این زمینه تنها در شهر تهران نیز سردرگم‌کننده است.

بنابراین چگونه باید از مهارت پزشک با اعتبار کلینیک انتخابی خود مطمئن شویم؟

پارامترهای انتخاب بهترین پزشک کاشت مو در تهران

در حال حاضر انتخاب پزشکی حاذق برای کاشت مو به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد تبدیل شده است. بنا به آنچه بیان شد ما باید به دنبال فردی باشیم که مهارت کافی این حوزه را داشته باشد. اما چگونه باید از مهارت یک پزشک اطمینان حاصل کرد؟

  • تحقیق و پرس‌و‌جو

بهترین راهکار پیش روی شما استفاده از نظرات افرادی است که تجربه کاشت مو با پزشک مورد نظر شما را داشته‌اند. این افراد اطلاعات مهمی در خصوص پزشک را با شما به اشتراک می‌گذارند. با پرس‌و‌جو از مراجعه‌کنندگان قبلی این امکان را دارید که در خصوص مهارت، دلسوزی، توانایی و مدیریت پزشک خود اطلاعات لازم را به دست آورید.

  • مشاهده نمونه‌ها

چنانچه در خصوص مهارت پزشک خود شک دارید، از او نمونه‌های کاشت مویی که در گذشته انجام داده است را بخواهید. به کمک نمونه‌ها این امکان را دارید که تصمیم بگیرید آیا پزشک مورد نظر شما را هدف دلخواهتان می‌رساند یا خیر؟

نمونه کاشت مو به روش میکروگرافت

  • تخصص و مهارت

توجه کنید که پزشک مورد نظر شما در حوزه کاشت مو تخصص دارد یا در کنار این کار به فعالیت‌های زیبایی-درمانی دیگری هم مشغول است؟ به طور معمول جراحانی که تنها روی ارائه خدمات زیبایی به صورت تخصصی تمرکز دارند، از تجربه و دانش بیشتری برخوردار هستند. چنین افرادی به دلیل توانایی و تجربه بیشتر، مهارت بیشتری نیز برای کاشت مو خواهند داشت. این افراد با آگاهی از تکنیک‌های مختلف و تسلط بر ابزارها بهترین نتایج را برای شما رقم می‌زنند.

حال با توجه به نکاتی که مطرح شد، انتخاب پزشک کاشت مو در تهران دیگر دشوار نیست. اما شاید این سوال پیش آید که چگونه بهترین کلینیک را انتخاب کنیم؟

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

اگرچه انتخاب پزشک کاشت مو از اهمیت بالایی برخوردار است، اما نباید اهمیت کلینیک کاشت مو را نیز نادیده بگیریم. با انتخاب یک مرکز یا کلینیک کاشت موی مجهز و حرفه‌ای دستیابی به نتیجه دلخواهمان را تضمین خواهیم کرد. اما برای این کار چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

  • تخصص و سابقه را دست کم نگیرید!

چه بسیار مراکز کاشتی که این روزها تنها با هدف کسب درآمد بیشتر راه اندازی می‌شوند و هیچ توجهی به نیاز مراجعه‌کنندگان ندارند. به همین خاطر است که سابقه در حوزه کاشت مو حرف اول را می‌زند. کلینیک‌هایی با سابقه درخشان‌تر قطعاً قابل اعتمادتر از سایر مراکزی هستند که تنها به دنبال منبعی برای کسب درآمد می‌گردند. به یاد داشته باشید که در این میان کلینیک‌هایی که به صورت تخصصی و تنها در حوزه کاشت مو فعالیت دارند، معتبرتر از سایر مراکز به نظر می‌رسند.

  • هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

این روزها بیش از هر زمان دیگری شاهد تبلیغات گسترده در فضای مجازی هستیم و گاه با قیمت‌هایی در حوزه کاشت مو مواجه می‌شویم که وسوسه‌انگیز هستند. اما آیا اعتماد به چنین مراکزی کار درستی است؟

اگرچه برخی از کلینیک‌های نوپا برای جلب نظر افراد بیشتر در خصوص هزینه کاشت مو تخفیف قائل می‌شوند، اما هیچ ارزانی بی دلیل نیست. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم برای یافتن بهترین کلینیک کاشت مو در تهران به دنبال مراکزی باشید که معقول‌ترین هزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنند.

قبل و بعد کاشت مو به روش Fit
نمونه کاشت موی انجام شده در کلینیک نگارین
  • برخورداری از کادر مجرب و حرفه‌ای

این امکان وجود دارد که پزشک مورد نظر شما بااستعدادترین جراح در حوزه کاشت مو باشد، اما یک دستیار بی‌تجربه قطعاً کار را برای او دشوار می‌کند. کاشت مو یک جراحی مهم است که در آن دانش و مهارت افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک کلینیک معتبر مجموعه‌ای از کارکنان حرفه‌ای را گرد هم می‌آورد تا بهترین نتیجه ممکن را برای مراجعه‌کنندگان خود رقم بزند. همه ما به خوبی می‌دانیم که یک دست صدا ندارد؛ کار تیمی مجموعه‌ای تجربیات و تکنیک‌هاست که در کنار هم کامل می‌شود و قدم به قدم شما را نتیجه دلخواه نزدیک‌تر می‌کند.

  • تجهیزات پیشرفته را فراموش نکنید!

هنگامی که صحبت از بهترین کلینیک کاشت مو در تهران می‌شود، باید به دنبال بهترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا نیز بود. اگرچه نکاتی که مطرح شدند نقش پررنگی در دستیابی به نتایج دلخواه داشتند، اما تجهیزات پیشرفته را باید پازل گمشده یک مرکز کاشت موی ایده‌آل دانست.

به کمک تجهیزات پیشرفته، کیفیت کار به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند و دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای مراجعه‌کننده باقی نخواهد ماند. به طور کلی در روش‌های نوین کاشت مو دخالت دست بسیار کمتر شده و نقش دستگاه‌ها و تجهیزات کاشت مو پررنگ‌تر می‌شود. از جلمه روش‌های کاشت موی نوین باید به موارد زیر اشاره کرد:

نگاهی به بهترین کلینیک و پزشک کاشت مو در تهران

با توجه به نکاتی که در خصوص انتخاب بهترین مرکز کاشت مو بیان شد، دیگر تصمیم‌گیری در این خصوص دشوار نیست. کلینیک فوق تخصصی کاشت مو نگارین با برخورداری از کادری مجرب و حرفه‌ای در خدمت شماست.

این کلینیک فوق تخصصی با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از جدیدترین تکنیک‌های کاشت مو شما را به رؤیای برخورداری از موهایی پرپشت و خیره‌کننده نزدیک می‌کند. در این کلینیک انواع روش‌های کاشت مو با توجه به نیاز مراجعه‌کننده و تحت نظر پزشک متخصص اجرا می‌شود.

سابقه طولانی مدت کلینیک نگارین جای هیچ گونه شک و شبهه‌ای را باقی نمی‌گذارد. این مجموعه فوق حرفه‌ای فعالیت خود در حوزه کاشت مو را از سال 1382 آغاز کرده است و همچنان به فعالیت خود به عنوان یک مرکز تخصصی ادامه می‌دهد.

جالب است بدانید که این مرکز کاشت مو با افتخار رکورد بیشترین تعداد کاشت مو به روش غیر جراحی را در دست دارد. بی‌شک این رکورد نشان از کیفیت، تعهد و نتایج رضایت‌بخش دارد. ارائه مشاوره تخصصی به صورت حضوری و آنلاین نشان می‌دهد که این مرکز برای مراجعه‌کنندگان و نیازهای آنان اهمیت قائل است و موفقیت خود را در جلب رضایت آنان می‌داند.

با استفاده از خدمات این کلینیک فوق تخصصی کاشت مو دیگر جای نگرانی در خصوص نتیجه کار باقی نمی‌ماند. در کنار بهترین‌ها قطعاً موفق کسب بهترین نتایج خواهید بود.

در حال حاضر ریزش مو دیگر دغدغه‌ای غیرقابل حل نیست؛ چرا که با پیشرفت علم و فناوری برخورداری از موهایی پرپشت، خوش حالت و خیره‌کننده دیگر یک رؤیا نیست. با این حال انتخاب از میان گزینه‌های متعدد بی‌شک ما را دچار سردرگمی می‌کند.

به همین خاطر است که برای کسب نتیجه‌ای رضایت‌بخش، در نظر گرفتن برخی پارامترها ضروری است. انتخاب یک پزشک و کلینیک معتبر قطعاً به ما در دستیابی به نتیجه مورد نظرمان کمک خواهد کرد. تخصص، مهارت و صداقت مهمترین خصوصیاتی هستند که برای انتخاب یک پزشک باید در نظر داشت.

از طرفی به منظور انتخاب کلینیکی معبتر باید نگاهی به سابقه فعالیت، استفاده از کادر درمانی مجرب و استفاده از تجهیزات پیشرفته داشته باشیم.

در نهایت مجموعه این پارامترها در کلینیک نگارین گرد هم آمده‌اند. این مرکز کاشت مو که در جردن تهران قرار دارد، با سال‌ها تجربه در حوزه کاشت مو و با بیشترین مراجعه‌کننده در کنار شماست. این مرکز، زیبایی و اعتماد به نفس را بار دیگر به شما هدیه می‌دهد. با انتخاب این کلینیک فوق تخصصی یک قدم به رؤیای خود نزدیک‌تر شوید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید

میانگین رضایت کاربران 5 / 5. تعداد رای ها 35

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید

اگر مطالب ما برای شما مفید بوده است ...

در شبکه های اجتماعی زیر هم ما را دنبال کنید !

اگر این مطلب نظر شما را جلب نکرده است، عذر ما را بپذیرید !

فرصت دهید مطلب را بهتر خواهیم کرد.

جهت بهبود این مطلب پیشنهاد خود را در بخش نظرات ارسال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا